Microfleece Plus

Worki Microfleece składają się z kilku syntetycznych warstw flizelinowych o specjalnej strukturze mikrowłókien. Są higieniczne i przyjazne dla środowiska.

Optymalna siła ssania

Włókna absorbują kurz nie zatykając porów. Dzięki temu nie dochodzi do zmniejszenia siły ssania. Worki Microfleece Plus wychwytują do 50% więcej cząstek niż tradycyjne worki papierowe i charakteryzują się wyższą żywotnością.

Higieniczne filtrowanie

Dzięki wyjątkowej kombinacji poszczególnych warstw flizelina o specjalnej strukturze włókna odfiltrowuje znacznie więcej cząstek kurzu i zatrzymuje w worku pyłki, zarodniki grzybów, roztocza i bakterie. Microfleece wychwyca nie mniej niż 99,5% cząstek, co sprawia, że doskonale nadaje się dla alergików.

Higieniczne zamknięcie

Większość worków Microfleece Plus posiada higieniczne zamknięcie. Dzięki temu zassany kurz nie wydostaje się na zewnątrz w trakcie wyjmowania lub wyrzucania worka.

Certyfikowana jakość

Jakość worków Microfleece-Plus została sprawdzona przez laboratorium badawcze TÜV. Proces rozwoju i produkcji worków został potwierdzony certyfikatem jakości i spełnia normę DIN EN ISO 9001.